OBČNI ZBOR MLADIH GASILCEV PGD MATERIJA
31.03.2017
Gasilski dom Materija

Triintrideset mladih, nadobudnih gasilcev se je v petek 31. 3. 2017 zbralo v prostorih našega društva. Organizirali smo letni občni zbor mladih PGD Materija. Poleg otrok so bili prisotni tudi mentorji in mentorice ter predsednik in poveljnik društva. Otroci so pridno poslušali, brali poročila in sodelovali. Seveda so lahko povedali tudi svoja mnenja o mentorjih, taboru, druženjih… Na koncu sta imela besedo še poveljnik in predsednik, ki sta pohvalila naše uspehe predvsem na tekmovanjih.  Kot vedno je sledilo druženje ob pici. Letos je svoj mandat kot predstavnik za mladino zaključil Sandi Fabjančič.  Otroci in mentorji se mu zahvaljujemo za ves trud in čas, ki ga je vložil v dosedanje delo. Upamo, da bo z nami še sodeloval kot mentor mladine. Novemu predstavniku mladine pa želimo veliko uspehov in uspešno delo z najmlajšimi gasilci.