DEDEK MRAZ OBISKAL PGD MATERIJA
23.12.2017
Materija

Božično, praznično vzdušje ob koncu leta smo gasilci in gasilke PGD Materija sklenili z obiskom dobrega moža, ki je navdušenim otrokom prinesel težko pričakovana darila.

Na sobotno popoldne, 23. decembra 2017, smo mentorji mladine s pomočjo otrok pripravili zabavni program, na prireditev pa je bilo povabljenih 60 mladih gasilcev PGD Materija in takih, ki bodo to še postali. Mlajše gasilke so navdušile s petjem božičnih pesmi, mladinci pa so se predstavili z dramsko točko in pokazali svoje igralske talente. Predvsem mlajši obiskovalci so nestrpno čakali obisk Dedka Mraza, ki je dobrovoljno v naročje vzel vsakega, se z njim slikal in mu podaril vrečko presenečenja. Otroci so odpirali darila in bili vidno navdušeni, večer pa se je zaključil z manjšo pogostitvijo in dobrimi željami za prihajajoče leto.